Ankara Aldatma Kabiliyeti Hizmeti

Adli Belge İnceleme Kursu

Adli Belge İnceleme Kursu

Global Kriminal olarak adli belge inceleme uzmanı olarak alanında 22 yıl  boyunca beş bin (5.000)'in üzerinde gerçek vakaları çözüp aydınlatan ve akademik çalışmaları olan Doçent unvanına sahip akademik personel tarafından adli belge inceleme kursu verilmektedir. Ülkemizde maalesef bu yeterliliğe sahip çok az eğitmen olduğu için bu eğitimi bizden aldığınız için şanslısınız.

Adli belge inceleme kursu Global Kriminal tarafından üç aşamada verilmektedir. Birinci olarak bu kursu talep eden kursiyerlere yaklaşık 5 (beş) saat sürecek offline eğitim verilecektir. İkinci olarak offline eğitimi tamamlayan kursiyerlere yaklaşık 2 (İki) saat sürecek “zoom” üzerinden yapılacak canlı yayınla offline eğitimle akıllarına takılan sorular cevaplandırılacaktır. Son olarak tüm kursiyerler bu en az 5 en fazla 10 kişilik gruplar halinde uygulamalı yüz yüze eğitime davet edilecektir. Eğitim içerikleri ile ilgili daha detaylı bilgi için kriminaluzmanlari.com web adresimizi ziyaret ediniz.


Bu eğitim şekli Türkiye’de bir ilk olmuştur. Bu şekilde eğitim verecek başka bir firma yoktur. Diğer firmalar sadece offline eğitimi size sunmaktadırlar. Global Kriminal olarak adli belge inceleme kursunda farkımızı ortaya koymuş olmaktayız.

Offline Kurs

Bu eğitimde uzman hocamız tarafından yaklaşık 5 saat süren sizlere alanı anlatan ve yapacak işleriniz hakkında bilgi veren bir eğitim hazırlandı. Bu eğitimin içeriği şu şekilde olacaktır:

·         Yazı incelemesi,

·         İmza incelemesi,

·         Temel sahtecilik.

Offine eğitim ile adli belge inceleme alanında önemli bir yer tutan bu inceleme alanlarında teorik bilgiler ve vaka çözüm örnekleri sunulacaktır.

Zoom Canlı Toplantısı

Bu bölümde ise offlne eğitimi takip edip tamamlayan kursiyerlere almış oldukları eğitim esnasında kafalarında oluşan sorulara cevap verilecektir. Bu bölüm Türkiye’de adli belge inceleme kursunda hazırlanmış eğitimler içinde bir ilk olacaktır. Katılan kursiyerlere belli bir saat aralığında olacak şekilde uygun bir günde zoom linki gönderilecek ve katılanların soruları cevaplanacaktır.

Yüz Yüze Eğitim

                Bu bölümde ise iki aşamadan geçmiş yani hem offline eğitimi tamamlamış hem de eğitim esnasında oluşan sorulara cevap bulmuş kursiyerler yüz yüze eğitim alacaklardır. Bu eğitim en az 5 kişiden oluşacak en fazla ise 10 kişiden oluşacaktır. Kursiyer sayısına göre tercihen yuvarlak masa eğitimi yapılacaktır.


                Bu eğitimde uzman hocamız 3 (Üç) saat teorik olarak uygulamada karşılaşacağınız imza incelemesi, yazı incelemesi ve temel sahtecilik konularında bilgiler aktaracaktır. Bu bilgilerden sonra ise yaklaşık 10 gerçek çözümü yapılmış vakalar üzerinde adli belge inceleme alanında kullanılan temel cihazlar eşliğinde çözümler yapılarak pratik kazandırılacaktır.

                Ayrıca tüm kursiyerlere adi belge inceleme kursu sonunda uzmanımız Doç.Dr. Yasin ATAÇ tarafından yazılmış “Adli Belge İnceleme” kitabı hediye edilecektir.

BİZE ULAŞIN

Formu Doldurup Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Awesome Image

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and

Get Consultation

Contact Us