Ankara Aldatma Kabiliyeti Hizmeti

Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık

Global Kriminal olarak karşılaşmış olduğunuz imza sahteciliği, el yazısı sahteciliği veya senet çek gibi belgelerdeki sahtecilik incelemesi hakkında siz değerli danışanlarımıza alan uzmanımız tarafından ön bilgilendirme yapılmaktadır.

Danışmanlık hizmetimizde siz değerli danışanlarımıza günlük yaşamınızda maruz kalmış olduğunuz bu tür belgede sahtecilik konuları ile ilgili kriminalistik açıdan bir yol haritası belirlenmektedir.

Global Kriminal bünyesindeki danışmanlık hizmetlerimiz dört ana çerçevede gerçekleştirilmektedir. Bunlar şu şekildedir:

Global Kriminal Danışmanlık Hizmeti

Savcılığa Suç Duyurusu
Aşamasında

Karşı karşıya kalmış olduğunuz imza sahteciliği, el yazısı sahteciliği, çek veya senet gibi belgelerde yapılan sahtecilikler açısından gerçekten size isnat edilen suç doğru mu, değil mi önceden bir bilgi sahibi olma durumunuz olacaktır. Almış olduğunuz bilgi çerçevesinde savcılığa suç duyurusunda bulunup bulunmayacağınız noktasında bir yol haritası çizmeniz mümkün olacaktır.

Savcılığa Sizinle İlgili Yapılmış Şikayetler Aşamasında

Bilginiz olmadan savcılığa sizinle ilgili imza sahteciliği veya senet sahteciliği gibi konularda yapılmış olan suç duyurusunda konunun sizinle ilgisi olup olmadığını hızlı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Bu bilgiler doğrultusunda alacağınız özel mütalaa raporu ile savunmanız kuvvetlenmiş olacak hatta kovuşturmaya gerek yoktur kararı alarak kovuşturma aşaması bitmiş olacak.

Mahkeme Aşamasında

Mahkemede devam eden davanızla ilgili olarak size isnat edilen suçun doğruluğu veya suçsuz olduğunuzu kanıtlamaya elverişli bilgi alarak bu bilgi neticesinde alacağınız özel mütalaa raporu ile davanız sonuçlanmış olacak.

Bölge Adliye veya Yargıtay Aşamasında

Mahkemede aleyhinize çıkmış karar neticesinde yapacağınız istinaf veya Yargıtay başvurusunda kullanmak ve yerel mahkemenin vermiş olduğu kararı bozmaya elverişli gerekçeli alacağınız özel mütalaa raporu ile durumu lehinize çevirebilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen tüm bu danışmalık hizmetleri; incelemeye elverişli, net ve temiz renkli fotokopiler üzerinden yapılabilmektedir. Yapılacak inceleme neticesinde oluşan kanaat şayet sizin lehinize bir durum ise o zaman belge asıları üzerinden bir inceleme yapılması gerekmektedir. Bu da genelde ceza davaları için CMK 67/6, hukuk davaları için ise HMK 293/1 maddesine istinaden savcılık veya mahkemeden yerinde inceleme izni talep edilerek yapılmaktadır. İzin verilmesi durumunda Global Kriminal olarak teknik cihazlarımızla belge asılları yerinde incelenip özel mütalaa raporu yazılmaktadır.

Ancak, bazı durumlarda mahkeme veya savcılık belge asıllarının kanuni hakkınız olmasına rağmen izin verilmemektedir. Bu durumda ise yargılama sonrası istinafta, Yargıtay’da, Anayasa Mahkemesinde en kutsal hakkınız olan savunma hakkınız engellendiği için davanın bozulma gerekçesi olmaktadır. Bizlerden danışmanlık hizmeti almak için www.kriminaluzmanlari.com/iletisim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Formu Doldurup Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Awesome Image

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and

Get Consultation

Contact Us